1 / 3
Prodavam zidni sijalici i luster
1 €
28.05.2021 18:40

Карпош / Скопје

Prodsvam zidni sijalici edna so svetilki i edna so dve svetilki, halogeni na 12V so trafo,
Eden luster so cetiri svetilki na 220v

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075 430 968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам