1 / 1
Desktop PC - go menuvam za 250GB SSD
40 €
01.10.2022 09:58

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

core 2 duo procesor
80 gb hdd

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

PAZAR1.MK
Потврден огласувач
076881980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам