1 / 1
Posluzavnici za hrana ugostitelska oprema ...
2 €
19.10.2021 20:45

Скопје Центар / Скопје

Posluzavnici pogodni za posluzuvanje na hrana i drugi nameni cvrst material koj nee plastika I e izdrzliv nekrshliv 100 parcinja ima .mob. Za kon. 070 233 800

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

TOSHE
Потврден огласувач
070765004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам