Logo

MAN 33422 KIPER

Број на оглас: 3554306 | Објавен на: 03.08.2020, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


33 422 ORGINAL KIPER 20 TO 95 GO GOLEMA EVROPA DEFERENCIALI

ZA KES EKSTRA CENA
AVTOMOBIL DO 5000 EV. INFOR 09 M21 CAS. MOZE ZAMENA ZA MALO KAMIONCE ivan

Потврден огласувач