1 / 5
Se prodava Audi A6
2.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2020 16:29

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava audi a6, 2,5TDI v6 110kw, 98godina,novi gumi,ne e registrirana.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
078308086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам