1 / 5
PRODAVAM PLACOVI
По Договор
13.05.2022 18:05

Кичево

Квадратура:

1119 m²

Тип на земјиште:

Градежно

prodavam 1119 metri kvadratni gradezno zemjiste vednas do asfalten pat vo naselba gorno pasino mirna naselba za ziveenje cena na kvadrat 60evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
070728578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам