1 / 11
Novation LAUNCHKEY 61 MK2
250 €
20.04.2021 22:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova midi klavijatura Novation LAUNCHKEY 61 MK2

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Vox
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам