1 / 6
Bmw 330xd
2.500 €
12.09.2022 07:44

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

330

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Bmw 330 xd 136kw
2700er

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blerim
Потврден огласувач
071-647-590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам