1 / 4
Bandashi alominiuski so se gumi orginal momo 112233
250 €
08.03.2023 20:08

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

16

Bandashite se novi 16ki so se gumi za pezo citroen renaut

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
078343333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам