1 / 2
Motor na delovi Bmw 520 320 x1 facelift e60
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2022 21:20

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

2.0 motor 177k.s.
N47D20A
2008-2010god
Na delovi gol motor (bez karter i blok)
Glava 500e
Radalica 300e
Uljena pumpa 100e
Klipovi i klipnjaci 4x50e
Bregasta 150e
Zamaec set 300e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076569171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам