1 / 2
Електрична пумпа Lansinoh
3.500 €
11.11.2020 10:47

Кавадарци / Кавадарци

Продавам нова електрична пумпа за измолзување Lansinoh.
Пумпата е користена многу малку и сеуште е под гаранција.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Милена
Потврден огласувач
071288482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам