se prodava deloven prostor vo Ohrid centar
2 €
11.07.2020 16:42

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

83 m²

Греење:

Нема

Prostorot se naojba vo centar na ulica Dejan vojvoda do hotelot monte negro 83m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

vele
Потврден огласувач
078390811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам