1 / 6
Bateriska strafalica-bormasina wurt master
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2020 06:06

Кочани / Кочани

Polovna batersika strafalica wurt so dve baterii od koi ednata ne drzi struja no ima moznost da se reparira. Donesena od Swiss. Info na 078 270 953

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
070451505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам