1 / 3
Staza 2 50x60
1.800 МКД
03.01.2023 14:01

Скопје Центар / Скопје

Stazata e meka I ubava si dolzina 2 50 sirina 60 tel 070733773

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Stojne
Потврден огласувач
070733773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам