1 / 6
Satni osnovi-Vosok za pceli
650 МКД
17.06.2020 10:04

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavat satni osnovi od cist vosok Lr (od poklopci)
Vosokot ima patina-skrama
Vosokot e preraboten vo agro ziro probistip
Ima 40 kg
Pracam po kargo

Категорија: Останато

Се продава од:

pcelar
Потврден огласувач
070768663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам