1 / 2
Fotelja
990 МКД
01.04.2020 20:15

Струга / Струга

Se prodava dobro socuvana fotelja, koja po zelba moze i da se pretapacira.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075975435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам