1 / 2
svetlosna reklama
150 €
Цената е фиксна
27.05.2023 11:35

Кисела Вода / Скопје

se prodava svetlosna reklama , dimenzii 0.45 x 3.0 m

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

sss
Потврден огласувач
070343041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам