1 / 1
Fiskalna
990 МКД
15.10.2021 08:27

Карпош / Скопје

Prodavam fiskalen aparat sy50. Ne e koristena podolgo vreme i ne se vklucuva( baterija...).
Za delovi

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

X
Потврден огласувач
070280505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам