1 / 4
Изработка и продажба
1.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2021 14:21

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Изработуваме метлани столови и маси по порачка
071 307 779

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
071307779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам