1 / 6
Onkyo DEK kasetofon 6510 skoro nov
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 23:39

Карпош / Скопје

3 glavi
3 motori
Dupli kapstan
Vo odlicna rabotna sostojba
Za poznavaci na dobriot zvuk

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Eleonora Jandrevska
Потврден огласувач
38970227487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам