1 / 1
Bmw 316 motor m10b16
По Договор
08.04.2020 00:22

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

316

Година:

1984

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Motor izvaden od bmw koplet ili na delovi so nov lanec novi kobilici
Bmw 316 m10b16 kontakt 070727831
Po dogovor !!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOFER
Потврден огласувач
070727831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам