1 / 12
SLEP SLUZBA KRLE 24/7 PLAKANJE MOZE I FAKTURA T
1 €
22.03.2023 22:50

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

90

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

666 kw / 906 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

24 /7 PLAKANJE PO DOGOVOR
PLAKANJE FAKTURA 078 313 012
071 452 452
VRSIME PREVOZ NA POVEKE VOZILA 1-2ILI 3
PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078313012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам