1 / 1
Онлајн часови по гитара/Online casovi po gitara
450 МКД
Цената не е фиксна
26.03.2021 17:34

Охрид / Охрид

https://casovipogitara.wixsite.com/casovipogitara

• Онлајн часови по гитара за сите возрасти со насока кон класичната гитара.
• Акорди, ритам, читање ноти, табелатури и музичка теорија, свирење со прсти и со трзалица, како и учење на песни согласно со кој тип на музика најмногу ви лежи
• Часовите може да се одржуваат преку скајп, зум или било кој медиум по ваш избор. Онлајн моделот е веќе испробан и часовите го имаат истиот квалитет како и настава во живо.
• Свирам гитара повеќе од 16 години и имам 3 годишно искуство како професорка по гитара во „Гитара Пет“. Имам работено со буквално секоја возрасна група од 6 годишни деца па се до личности во пензионерските денови.

• Часовите се за сите возрасти почнувајќи од 6 години

• Цената е 600ден од час
• или доколку платите наеднаш 1800ден за 4 часа (со услов часовите да бидат одработени во рок од 4 недели)

• Закажете си термин на casovipogitara@outlook.com или 072 641 266
• zoom: casovipogitara@outlook.com
закажувањето може да се направи и преку платформата preply https://preply.com/en/tutor/809804/

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Тања
Потврден огласувач
072641266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам