1 / 1
Rajski Eliksir na Dusata lek I super hrana
500 МКД
Цената е фиксна
17.07.2021 01:44

Виница / Виница

Лечи висок притисок,дијабетис,страв,стрес,депресија-видлива и невидлива ,тага па до рак. Рајскиот Еликсир на Душата микс(row food) od 10 лекови.Нашето тело и Душа се под хроничен видлив и невидлив стрес,кој ги деактивира гените во нас а тоа разболува.За спас од ова зло - хроничен стрес ( повеке невидлив за нас- пример обезмислен живот) е Рајскиот Еликсир од Рајската Градина со Рајската сушена Аронија + лешник+орев+мед+семе од коприва+брусница+рогац+цимет+кокос+ суво грозје,+др.Најдобар лек(храна)во светот е онаа што содржи најмногу искри на живот ( светлина-топлина ) а тоа е Љубовта <3 и Божjaта свест -РАЗУМ-Мудрост и Вистина..Рајски микс уникат во светот - лекува квантно вибрациски 075 /200-255 Матео.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Mateo
Потврден огласувач
075200255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам