1 / 4
Se prodava velosiped Cube Analog 29 cisto nov
450 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2020 12:08

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedot e vo odlicna sostojba.Vozen e 2 meseci.Oprema:Hidraulicna viluska rock shock xc 30,glicerinski kocnici,shimano deore zadno aparatce,alivio predno.Shalteri shimano altus.Golemina na trkala 29.Gumi schwalbe.Info na 078599895

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Андон
Потврден огласувач
078599895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам