1 / 2
Rabota vo peralna
10 €
23.11.2022 08:25

Аеродром / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077742633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам