1 / 5
Golf5
3.900 €
Цената не е фиксна
15.06.2020 16:32

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e co odlicna sostojba!
Napraven e celosen servis..mozhe da se vidi i proveri vo sekoe vreme!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Magdalena
Потврден огласувач
078969513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам