1 / 3
Avtodijagnostika za site Dizel i Benzin Avtomobili Bluetooth
1.200 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 22:41

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Avtodijagnostika za citanje greski i brisenje i gledanje na parametri vo dzivenje na voziloto
Raboti na site vozila nad 2000godina.

Prakjam po kargo za naracka na viber.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075345161 Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам