1 / 8
Cistac na parea so dodatoci
4.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.10.2020 20:41

Охрид / Охрид

Prodavam cistac na parea malku koristen so poveke dodatoci za dezinficiranje na:
-staklo
-sekakov vid na podovi
-tepisi
-za odvodi
-za tapacirano
Uredot e skoro kako nov.
Moze zamena za nutribullet ili sprava za vezbanje.
Za poveke informacii javetese na brojot ili pisete mi na viber.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
071660395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам