1 / 2
Bregasti, kapacka za motor; karter i dr za bmw 320 D 163 hp
1 €
04.12.2022 19:36

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

320 D 2006 god 163hp

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

Prodavam delovi za motor za BMW 320D 163 HP 2006 GODINA
SE STO VI TREBA ZA MOTOROT IMAM

ZA POVEKJE INFO ZVONETE

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

/////
Потврден огласувач
078/271-373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам