1 / 1
Stolna brusalica
3.000 МКД
01.07.2022 13:34

Струга / Струга

Vo odlicna sostojba moze i zamena za nesto drugo normalno ako mi odgovarat mene

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Hidrofor pumpa za voda

5500 МКД

Elektromotor trofazen

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам