1 / 1
Krevetce so neotpakuvan dusek novo
5.500 МКД
Цената е фиксна
28.05.2022 18:50

Илинден / Скопје

Prodavam drveno detsko krevetce so nov neraspakuvan dusek,krevetceto e koristeno nekolku meseci,novo e.5500 denari komplet so nov dusek.Kontakt 075251802


Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам