1 / 9
Poluprikolka Schmitz i agregati Carrier i Thermoking
1 €
08.04.2020 12:55

Гевгелија / Гевгелија

Schmitz poluprikolka 2000 godina
Carrier maxima 1200 poveke agregati od 2004 do 2007 god od 5000 do 21000h
Thermoking sl200 15000h

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

LEMEKS
Потврден огласувач
070238590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам