1 / 2
ПРОДАВАМ ГУМИ СО БАНДАШИ 145/55/13
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 08:59

Кисела Вода / Скопје

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

145

Висина:

80

Дијаметар:

13

ПРОДАВАМ ГУМИ СО БАНДАШИ 145/55/13 ДОБРО СОЧУВАНИ 2 ФУЛДА И 2 ДИЈАДЕМА
ПОВОЛНА ЦЕНА ЗА СИТЕ ЧЕТИРИ

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Mile Stojanovski
Потврден огласувач
075620788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам