Prodavam kukja
119.000 €
Цената не е фиксна
08.04.2020 19:29

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ilija anteski 11

Se prodava kukja na 2 sprata so povrsina sprat 1 86 m2 i sprat 2 82 m2 plateni komunalii,kanalizacija,struja,voda asfalten pat

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ruse
Потврден огласувач
078843994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам