1 / 11
Производи од метал
По Договор
12.02.2021 09:45

Бутел / Скопје

РЕГИТ-М ви нуди елегантен изглед на грубо железо.Високиот квалитет,навремената и брза испорака како и прифатливите цени се она што го нуди нашата фирма.Изработка на -огради од обично и ковано железо -изработка на секаков вид метални врати -изработка на секаков вид настрешници со лексан и лим
-изработка на секаков вид челични конструкции
-изработка на маси, кревети, закачалки,столни ламби и многу други производи за уредување на вашите домови.
Подетални информации можете да добиете на телефонскиот број или на нашата веб страна.
Со почит, РЕГИТ-М

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од: Претпријатие

РЕГИТ-М
ul.Skoevska 147b
Потврден огласувач
070349359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам