1 / 1
НИВА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 07:17

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2684 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива на АТРАКТИВНА локација, спроти фабрика Випро-Прдејци, месност Главица
Бр. Парцела 655/4
Контакт:
070 392 032

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078980284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам