1 / 4
Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти
1 €
28.09.2020 19:02

Демир Хисар

Квадратура:

1800 m²

Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на регионалниот пат Битола - Кичево, во Демир Хисар (село Белче).

Плацот е тампониран и ограден со метална конструкција, а објектите се поврзани на електрична мрежа.

Веднаш може да се почне со работа, одговара за производство, лесна индустрија, преработка на земјоделски производи или трговија.

За сите информации јавете се на 070 207 267 Владо

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува / Можна е замена од:

Зоран
Потврден огласувач
078359294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам