1 / 11
SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv 2014 ГОД. 81 KW
9.799 €
12.08.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Останато

SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv
ПРОИЗВЕДЕНО 2014 ГОДИНА
ЗАФАТНИНА 1598 СМ3
СИЛА НА МОТОР 81 KW – 110 KS
ГОРИВО: ДИЗЕЛ
МЕНУВАЧ: Рачен
ПОМИНАТО: 250707 KИЛОМЕТРИ
СЕРВИСНА КНИШКА
Дополнителни информации :
⦁ КЛИМАТРОНИК - ДВОЗОНСКА
⦁ ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО
⦁ ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ X4
⦁ ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ
⦁ БОРД КОМЈУТЕР
⦁ ФАБРИЧКО РАДИО СО CD,ГОЛЕМ LCD DISPLAY,NAVIGACIJA
⦁ КОМАНДИ НА ВОЛАН
⦁ PARKING SENZORI
⦁ АЛУМИНИУМСКИ ФЕЛНИ
⦁ ABS,AIRBAG,SRS,MAGLENKI
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
☎ ИГОР 070722077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам