1 / 7
Komplet desktop kompjuter i biro - EFTINO
6.000 МКД
Цената не е фиксна
11.04.2020 12:41

Кичево

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava komplet desktop kompjuter + biro /
Delux PC / 500gb HDD / 4GB Ram / i3 3.1GHZ / Nvidia GT430
Monitor Samsung Syncmaster 17inch 75hz
A4TECH Tastatura + Maus
Genius Zvucnici + Woofer

Odlicno socuvani, kompjuterot e vo odlicna sostojba dobar za kancelariska rabota no i za postari igri.

⭐️ Se prodava EFTINO, cena po dogovor ⭐️

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Dao
Потврден огласувач
072247290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам