1 / 4
MASINI ZA KANTIRANJE . MADE IN TAIWAN
8.990 €
Цената е фиксна
19.02.2021 08:04

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Uvoz i prodazba na industriski masini za kantiranje so vrven kvalitet . Povelete vo nasiot izlozben salon licno da se uverite vo toa. Moznost i za prodazba na kredit so dosta prifatlivi uslovi. Povekje informacii na 070 382 381
CENATA E BEZ VKALKULIRAN DDV OD 18% !!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070382381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам