1 / 1
Se prodava metalna cisterna 3t za nafta
500 €
24.04.2022 10:20

Битола / Битола

Se prodava nova neupotrebuvana metalna cisterna za nafta od 3t proizvodstvo Dimce Banjarot Prilep.

Kontakt:
Rade 071229823

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
070300413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам