1 / 3
NOVA KOZNA JAKNA,JAKNA ZA MOTOR
8.000 МКД
Цената е фиксна
30.06.2022 14:17

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KOZNA JAKNA ZA MOTOR GANZ NOVA SO STITNICI KOMPLET ILI AKO SE IZVADAT STITNICITE MOZE DA SE NOSI I KAKO OBICNA KOZNA JAKNA
JAKNATA E NOVA NE E NOSENA
ISTATA E OD SLIKATA,SLIKANO E SO POSLABA KAMERA

CENATA E FIKSNA !!!


NA PORAKI NE ODGOVARAM

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

bb
Потврден огласувач
075 48 41 58
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам