1 / 2
KIA CARNIVAL 2,9 CRDI NA DELOVI
1 €
23.12.2022 18:42

Македонски Брод

Марка:

Kia

Модел:

Carnival

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

12 kw / 16 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se sto vi treba ima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам