1 / 3
Детска комода
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2020 18:04

Штип / Штип

Се продава многу зачувана детска комода.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава / Можна е замена од:

MG
Потврден огласувач
078269173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам