1 / 12
Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments
1 €
08.08.2022 17:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

KONTAKT SAMO NA 071 669 444
Villa Deea koja se naoga na ul. Krste Misirkov24 vo Ohrid poseduva 10 luksuzni apartmani koi se napraeni vo 2019 godina, nameneti za turisti no gi iznajmuvame I za podold vremenski period. Poseduvaat parking, internet, kablovska TV I drugo.
KONTAKT SAMO NA 071 669 444

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Анѓелко
Потврден огласувач
076749052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам