1 / 9
SAMSUNG VODOOTPOREN DIGITALEN APARAT HD MP10 FULL PACK
100 €
30.06.2021 22:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Samsung

Odlicen digitalen vodootporen aparat SAMSUNG MP10 HD FULL PACK....aparatot e kako nov i e doaga komplet vo kutija so usb polnac i usb kabel originalni samsug...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам