1 / 2
Храмоника врата
По Договор
12.04.2020 19:35

Кочани / Кочани

Се продава сочувана хармоника врата со дрвена каса .
Цена по договор !

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
077791404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам