1 / 6
Продажба на депилатор, фенови, масажер, турпии
599 МКД
Цената е фиксна
03.06.2020 10:06

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продажба на депилатор, масажер, фенови, турпии за груба кожа. Повеќе информации на https://www.facebook.com/domigradina.online/ или на тел број 076648517

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Останато

Се продава од:

dom i gradina
Потврден огласувач
076648517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам