1 / 4
Fotoaparat Polaroid analogen
800 МКД
06.05.2021 07:46

Охрид / Охрид

Se prodava poloven analogen fotoaparat Polaroid.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078474656
Испрати Е-маил до огласувачот

Fotoaparat Kodak Cameo

1200 МКД

Fotoaparat Polaroid analogen

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам